Montáže Jaromír Kolář - Petřvald, KarvináPolní 252, 735 41 Petřvald u Karviné, CZ, tel./fax: 596 542 246, mobil: 603 519 469, e-mail: zaluzie@ostravsko.com, web: www.zaluzie.ostravsko.com

Sítě proti hmyzu

Montujeme síta téměř do všech typů oken, střešních oken, dveří, výklenků i velkých ploch. Hliníkové rámy  v různých provedeních v základních barvách bílá, hnědá, nebo imitace dřeva, taky s polepem renolit a nebo v barvách dle vzorníků RAL. Síťovinu můžeme dodat  šedou a černou.

Okenní sítě proti hmyzu

Rám 25x10  
Síť s  rámem 25 x 10 mm. Je vhodná pro montáž na okenní rám. Rám sítí je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Montáž se provádí pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě hnědé a bílé a k imitaci, nebo pružinama, s vnitřním rohem a pod.. Měříme světlost rámu, kde budeme síť montovat a k tomuto rozměru přičteme šířku rámu sítě 25 mm po celém obvodu.

Max šířka 1300mm, max výška 1700mm, max. plocha 2,25 m2

 

Rám 24x24  

Síť v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo nástřik RAL. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé.

Max šířka 1800mm, max výška 1800mm, max. plocha 3,30 m2

 

Rám IOV 25x10  

Pevná síť s širším hliníkovým rámem 31 x 11 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Montáž z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoli vrtání či narušení okenního rámu. Používá se především na plastová a euro okna.

Max šířka 1500mm, max výška 1800mm, max. plocha 2,70 m2

 

Rám OE 19x8  

Pevná síť s hliníkovým rámem 27 x 9 mm s límcem po celém obvodu. Rám je válcovaný hliník v barvě bílé, hnědé nebo nástřik RAL či potažení fólií. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Montáž z interiéru pomocí otočných klipů různých velikostí a nevyžaduje jakékoli vrtání či narušení okenního rámu. Používá se především na plastová a euro okna.

Max šířka 1500mm, max výška 1800mm, max. plocha 2,70 m2

 

Dveřní sítě proti hmyzu

Rám DV 50x20  

Dveřní síť v pevném rámu 50 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva . Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Síť je vyztužena příčkou usazenou ve výšce kliky dveří. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách.

Max šířka 1000mm, max výška 2500mm, max. plocha 2,50 m2

 

 

Rám DE 50x20  

Dveřní síť v pevném rámu 50 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo nástřik RAL či potažení fólií. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Síť je vyztužena příčkou usazenou ve výšce kliky dveří.  Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách.

Max šířka 1200mm, max výška 2900mm, max. plocha 3,50 m2

 

 

Rám DE 50x20 LUX  

Dveřní síť v pevném rámu 50 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo nástřik RAL či potažení fólií. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé nebo černé. Po obvodu je vložen kartáček. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách.

Max šířka 1200mm, max výška 2900mm, max. plocha 3,50 m2

 

Rolovací sítě proti hmyzu

 Rolovací horizontální  

Luxusní rolovací horizontální síť. Skládá se z hliníkového navíjecího boxu, vodicích lišt a spodní lišty určená zejména pro okna a střešní okna. Barva bílá, hnědé nebo nástřik RAL. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé. Montáž se provádí uchycením pomocí L profilů 40x20 k rámu, nebo přímo pomocí šroubů přez vodicí lišty.

Max šířka 1200mm, max výška 2000mm, max. plocha 2,0 m2

 

 

Rolovací vertikální  

Dveřní rolovací síť s vertikálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé a hnědé nebo RAL. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé. Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí vynášecího profilu a šroubů. Snadná manipulace pomocí tvarově upravené dolní lišty s pojížděcím kolečkem. Dodáváme s magnetickou lištou.

Max šířka 1200mm, max výška 1950mm, max. plocha 2,0 m2

 

Plisované sítě proti hmyzu

Plisované               PDS dveřní             POS okenní 

 
 

Plisované sítě nahradí dveřní či okenní rolovací sítě. Při výrobě tohoto typu se používají hliníkové profily, které vynikají vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypalovaná práškovaná barba nebo laminace Renolitem. Netradiční je i použití plisované siťoviny, která je vyrobená z PVC vlákna. Siťovina se neprohýbá, natolik je přepletená kevlarovými vláknami, které vynikají vysokou pevností. Tato unikátní plisovaná dveřní síť proti létajicímu hmyzu je top produktem komplexního systému sítí na okna a dveře. Montáž se provádí pomocí montážních L profilů 40x20mm. Síťovina ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí – alergény (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků. Její výhody ocení nejvíce zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro kterých je domácí pohoda prvořadá.

  min. šířka max. šířka max. výška
Jedno křídlo 400 1400 2600

 

 

  

Plisované  NOBARRIER

 NOVINKA
 Nobarrier

Plisované sítě Nobarrier nahradí dveřní navíjecí sítě. Při výrobě tohoto typu se používají hrubostěnné hliníkové profily, které vynikají vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypalovaná práškovaná barba nebo laminace Renolitem. Netradiční je i použití plisované siťoviny, která je vyrobená z PVC vlákna. Siťovina se neprohýbá, natolik je přepletená kevlarovými vláknami, které vynikají vysokou pevností. Tato unikátní plisovaná dveřní síť proti létajicímu hmyzu je top produktem komplexního systému sítí na okna a dveře.  Největší výhodou sítě Nobarrier je možnost vzájemného spojování jednotlivých segmentů při řešení pro široké fasádní otvory. Síťovina ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí – alergény (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků. Její výhody ocení nejvíce zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro kterých je domácí pohoda prvořadá.

  min. šířka max. šířka max. výška
Jedno křídlo 400 1400 2600
Dvě křídla 800 2800 2600
Tři křídla 1200 4200 2600
Čtyři křídla 1600 5600 2600

 

 

Posuvné okenní a dveřní 

 
 

Posuvné sítě nahradí klasické dveřní sítě. Při výrobě tohoto typu se používají hliníkové profily 60x13mm, které vynikají vysokou pevností. Základní povrchová úprava profilu je  vypalovaná prášková barva bílá RAL 9016, hnědá RAL 8014,8001, 8003, antracit RAL 7016 a stříbrný elox. Za příplatek pak všechny ostatní barvy RAL, polep zlatý a tmavý dub a taky ostatní polepy. Síťovina je šedá nebo černá. Montáž se provádí pomocí montážních Al profilů Z, L nebo R. Výhoda této sítě je rychlá a snadná obsluha, zabírá minimální prostor před oknem. Použití taky hlavně mezi dveře  a venkovní žaluzií.

  min. šířka max. šířka max. výška
Jedno křídlo 500 1700 2500

 

Naše realizace: 

Dveřní plisovaná síť NobarrierDveřní plisovaná síť Nobarrier 1Dveřní plisovaná síť Nobarrier 2Dveřní plisovaná síť Nobarrier 3rolovací síť horizontálnírolovací síť horizontální 1okenní rolovací sítě na střešní okno 1okenní rolovací sítě na střešní oknoVertikální-dveřní rolovací síťDveřní plisovaná síť PDSDveřní plisovaná síť PDS 1Dveřní plisovaná síť PDS 2Dveřní plisovaná síť PDS 3Dveřní plisovaná síť PDS 4Dveřní plisovaná síť Nobarrier 4Dveřní plisovaná síť Nobarrier 5Dveřní plisovaná síť Nobarrier 6Dveřní plisovaná síť Nobarrier 7

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies