Montáže Jaromír Kolář - Petřvald, KarvináPolní 252, 735 41 Petřvald u Karviné, CZ, tel./fax: 596 542 246, mobil: 603 519 469, e-mail: zaluzie@ostravsko.com, web: www.zaluzie.ostravsko.com

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná, zasouvací, křídlová 

Sekční garážová vrata

Sekce s prolisy kazet, podélnými drážkami, středová drážka nebo hladké. Výroba na míru. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle až 0,60 mm. Vrchní polyesterový nástřik je v barevném provedení dle RAL 9010. Výška sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti přiskřípnutí prstů.

Popis konstrukce: kotvící vertikální stojky ve tvaru L s integrovaným těsněním – záruka stability a bezpečnosti. Celá konstrukce je z galvanizované oceli. Pro spojování profilů je použita technologie TOX. Tento systém zaručuje stálou pevnost konstrukce bez vrtání nebo poškození pozinkované vrstvy bodováním. Ovládání ruční s pomocí torzních nebo vertikálních pružin, nebo el. pohonem.

Používáme stropní pohony Marantec, Doormax, Somfy atd.

Výhody - český výrobce fa KRUŽÍK sro - záruka jistoty a dlouhodobého servisu. Zde se můžete podívat na detajlní stránky výrobce.

Vlastníme certifikaci k montáži GV Kružík

 

Nyní neuvěřitelná akce na vrata AKCE 2018  a navíc do 31.3.2018 výhodná cena na barvy RAL, renolitové fólie a technologie DURA PRINT

 Zde je malá ukázka našich montáží

AlbrechticeHorní BludoviceDolní LutyněPetroviceBaškaStará VesDolní LutyněOrlováBaškaPetřvald

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata montujeme ze speciální AL lamely 77mm, vyplněné polyuretanem, navíjecích do Al boxu nebo na hřídel na pojezdových konzolích. Vrata jsou ovládána pružinou nebo el. motorem uloženým v hřídeli, ovládacím tlačítkem nebo dálkovým ovládačem. Předností těchto vrat je bezúdržbový provoz, maximální spolehlivost s nejmenšími nároky na prostor.

Lamela 77mm

Technické údaje:

  • box - 350x350 mm
  • barva boxu - bílá, hnědá, RAL
  • barva lamel - bílé, hnědé, tmavě hnědé, šedé, béžové, žlutá, červená, zelená, zelená tmavá, modrá, imitace dřeva tmavá
  • renolit fólie-zlatý dub, mahagon, cherry, ořech

lamela 77mm-žlutá č.11lamela 77mm-červená č.12lamela 77mm-zelenáč.13lamela 77mm-zelená č.17lamela 77mm-modrá č.14lamela 77mm-renolit zlatý dub č.24Rlamela 77mm-renolit mahagon č.26Rlamela 77mm-renolit cherry č.27Rlamela 77mm-renolit ořech č.28R

U menších rozměrů montujeme vrata s lamelou 55 mm, vyplněné polyuretanem, navíjecích do Al boxu. Pohon vrat je zajištěn pružinou nebo el. motorem, uloženým v hřídeli, ovládaným tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Předností těchto vrat je menší rozměr boxu 250 x 250mm.

Zasouvací vrata do boku

Boční – zasouvací vrata – vyznačující se svou jednoduchostí a velmi lehkým ovládáním. Při vstupu do garáže lze otevřít jen potřebnou šířku. Tyto vrata jsou vyrobena ze sekcí jako sekční vrata. Jednotlivé sekce jsou zavěšené pomocí koleček na ocelovou dráhu. Ovládání je ruční nebo motorové včetně dálkového ovládání.

Vyklápěcí

Nejvíce žádané vyklápěcí ocelové vrata, celo pozinkované, barevně upravené-bílá, hnědá. Jednoduchá montáž za otvor nebo do otvoru. Výplně jsou v základním provedení ve svislém prolisu, nebo bez výplně s přípravou pro dřevěnou výplň. Vyrábějí se však i vprolisu kazety či lamely. Vrata jsou ovládaná ručně, stropním pohonem nebo s integrovaným pohonem umístěným přímo na vratech Vivoport.

Vyklápěcí vrata s integrovaným pohonem

 

 

Průmyslová

  • Delta, ALW, s prosklením a s vchodovými dveřmi

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies