Montáže Jaromír Kolář - Petřvald, KarvináPolní 252, 735 41 Petřvald u Karviné, CZ, tel./fax: 596 542 246, mobil: 603 519 469, e-mail: zaluzie@ostravsko.com, web: www.zaluzie.ostravsko.com

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná, zasouvací, křídlová Ostrava 

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata montujeme ze speciální AL lamely 77mm, vyplněné polyuretanem, navíjecích do Al boxu nebo na hřídel na pojezdových konzolích. Vrata jsou ovládána pružinou nebo el. motorem uloženým v hřídeli, ovládacím tlačítkem nebo dálkovým ovládačem. Předností těchto vrat je bezúdržbový provoz, maximální spolehlivost s nejmenšími nároky na prostor.

Technické údaje:

  • box - 350x350 mm
  • barva boxu - bílá, hnědá, RAL
  • barva lamel - bílé, hnědé, tmavě hnědé, šedé, béžové, žlutá, červená, zelená, zelená tmavá, modrá, imitace dřeva tmavá
  • renolit fólie-zlatý dub, mahagon, cherry, ořech

lamela 77mm-žlutá č.11lamela 77mm-červená č.12lamela 77mm-zelenáč.13lamela 77mm-zelená č.17lamela 77mm-modrá č.14lamela 77mm-renolit zlatý dub č.24Rlamela 77mm-renolit mahagon č.26Rlamela 77mm-renolit cherry č.27Rlamela 77mm-renolit ořech č.28R

 U menších rozměrů montujeme vrata s lamelou 55 mm, vyplněné polyuretanem, navíjecích do Al boxu. Pohon vrat je zajištěn pružinou nebo el. motorem, uloženým v hřídeli, ovládaným tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Předností těchto vrat je menší box  250 x 250mm.

Rolovací garážová vrata s lamelou 55mmRolovací garážová vrata s lamelou 77mmRolovací garážová vrata s lamelou 77mm, barva imitace dřeva tmaváRolovací garážová vrata s lamelou 55mmRolovací vrata s Al lamelou 77mmRolovací vrata s lamelou 77mm, s motorem a NHKRolety s lamelou 77mm v obchodním doměGarážová vrata s lamelou 77mm a s motorem s NHKRolovací vrata s Al lamelou 55mm

Sekční garážová vrata

  Nyní AKCE  2015 PLATÍ  OD 10.3.2015 DO ODVOLÁNÍ

                    Zlatý dub, tmavý dub a mahagon bez příplatku !!!

 

Sekce s prolisy kazet, podélnými drážkami, středová drážka nebo hladké. Výroba na míru. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,55 mm. Vrchní polyesterový nástřik je v barevném provedení dle RAL 9010. Výška sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti přiskřípnutí prstů.

Popis konstrukce: kotvící vertikální stojky ve tvaru L s integrovaným těsněním – záruka stability a bezpečnosti. Celá konstrukce je z galvanizované oceli. Pro spojování profilů je použita technologie TOX. Tento systém zaručuje stálou pevnost konstrukce bez vrtání nebo poškození pozinkované vrstvy bodováním. Ovládání ruční s pomocí torzních pružin, nebo el. pohonem.

  Výhody -český výrobce fa KRUŽÍK sro - záruka jistoty a dlouhodobého servisu. Zde se můžete podívat na detajlní stránky výrobce.

Certifikace: K montáži GV Kružík

Ukázky z naších montáží

Trido EVO-PetřvaldOregon s jednou drážkou - 5,1m x 2mSekční vrata-Albrechtice

 Sekční vrata s kazetou zlatý dub

 

Pro vypracování konkrétní nabídky vás prosíme o zaslání následujících údajů:

MONTÁŽNÍ OTVOR

Technická specifikace:

B - šířka stavebního otvoru
H - výška stavebního otvoru
S - výška překladu - ideální řešení je 32cm
  - do šířky 500cm minimální překlad 7cm (bez el. pohonu)
  - do šířky 500cm minimální překlad 11cm (se stropním pohonem)
  - ostatní výšky nadpraží po telefonické konzultaci
w - boční sloupky - minimálně 15cm
E - prostor pro uchycení drah

Komfort ovládání - torzní pružina vyvažuje hmotnost vrat

pojistka

přetržení

pružin

Tuhost - silné pozinkované plechy jsou spojeny prolisováním
Tox - moderní způsob spojování plechů bez nýtování nebo svařování
Podlahové těsnění - vysoká životnost a přilnavost rozvětveného pryžového profilu
Klika - pro otevírání vrat bez pohonu
Odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu
Spolehlivost - odolná nylonová ložisková kolečka
Flexibilita - boční stavitelný pant
Boční těsnění - dokonale utěsní vrata po celém obvodu

Zasouvací vrata do boku

Boční – zasouvací vrata – vyznačující se svou jednoduchostí a velmi lehkým ovládáním. Při vstupu do garáže lze otevřít jen potřebnou šířku. Tyto vrata jsou vyrobena ze sekcí jako sekční vrata. Jednotlivé sekce jsou zavěšené pomocí koleček na ocelovou dráhu. Ovládání je ruční nebo motorové včetně dálkového ovládání.

 

 

Vyklápěcí

Nejvíce žádané vyklápěcí ocelové vrata, celo pozinkované, barevně upravené-bílá, hnědá. Jednoduchá montáž za otvor nebo do otvoru. Výplně jsou v základním provedení ve svislém prolisu, nebo bez výplně s přípravou pro dřevěnou výplň. Vyrábějí se však i vprolisu kazety či lamely. Vrata jsou ovládaná ručně, stropním pohonem nebo s integrovaným pohonem umístěným přímo na vratech Vivoport.

Vyklápěcí vrata s integrovaným pohonem

 

 

Průmyslová

  • Delta, ALW, s prosklením a s vchodovými dveřmi

 

 

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu